Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowo-Usługowe ARPO - J. Jakubowski
ul. Rzemieślnicza 1e
86-300 Grudziądz
Telefon: 564 658 552
Email: biuro@arpo.pl
Strona główna arrow Hydrofory

Hydrofory

Dostępne w naszej ofercie hydrofory to nowoczesne urządzenia, które mają za zadanie dostarczyć wodę oraz zagwarantować jej stałe ciśnienie w systemach wodociągowych. Składają się ze zbiornika ciśnieniowego, pompy tłoczącej, a także wyłącznika ciśnieniowego. Dodatkowo na wyposażeniu znajdują się zawory odcinające i zwrotne oraz zawory bezpieczeństwa. Warto pamiętać o tym, aby wydajność pompy była wyższa od maksymalnego spodziewanego poboru wody. Rozmiary zbiornika powinny być dostosowane do ilości zużywanej wody, co pozwala zapewnić stabilność ciśnienia, nawet przy rzadkim użytkowaniu urządzenia.

Poniżej mogą państwo zapoznać się ze szczegółowymi opisami oraz parametrami hydroforów dostępnych w naszej ofercie. Zadbaliśmy o określenie wydajności, mocy silników, głębokości ssania oraz pozostałych właściwości.

Hydrofor Hydro-Vacum
Profesjonalne automaty wodociągowe wyróżniające się solidnością konstrukcji i niezawodnością. Możliwość wyboru pojemności zbiorników oraz mocy silnika.
Hydrofor Grundfos
Kompaktowe urządzenia przystosowane do pracy z pompą, zbiornikami oraz czujnikami ciśnienia i przepływu wody. Niewielkie rozmiary i łatwość obsługi to ich największe atuty.
Hydrofor Belsan
Systemy ciśnieniowe przeznaczone do zaopatrywania w czystą wodę budynków mieszkalnych, a także nawadniania ogrodów czy muraw sportowych.
Hydrofor Omnigena
Zestawy hydroforowe złożone ze zbiornika ciśnieniowego, pompy tłoczącej oraz wyłącznika. Przeznaczone do zaopatrywania w wodę instalacji wodociągowych, a także utrzymywania w nich optymalnego ciśnienia.