Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowo-Usługowe ARPO - J. Jakubowski
ul. Rzemieślnicza 1e
86-300 Grudziądz
Telefon: 564 658 552
Email: biuro@arpo.pl
Strona główna arrow Pompy arrowGłębinowe

Pompy głębinowe

Dostępne w naszej ofercie pompy głębinowe to urządzenia służące do czerpania czystej i zimnej wody, która pochodzi z wierconych ujęć, a także zbiorników wolnostojących. Znajdują one swoje zastosowanie najczęściej w studniach, w których woda znajduje się na głębokości poniżej 8 metrów, gdzie wykorzystanie pomp powierzchniowych jest niemożliwe. Kiedy chcemy wykorzystać te urządzenia w studniach kręgowych lub zbiornikach, niezbędne jest zaopatrzenie się w rurę osłonową.

Szeroki wachlarz produktów umożliwia różnorodne zastosowanie. Można wyróżnić tutaj zarówno niewielkie modele wykorzystywane w domach jednorodzinnych, urządzenia dla rolnictwa, jak i potężne agregaty sprawdzające się w przemyśle. Gwarantujemy Państwu dostęp do produktów najlepszych firm, dbających o skuteczność, wydajność oraz bezpieczeństwo wytwarzanych przez siebie elementów.

Pompa głębinowa Hydro-Vacum
Profesjonalne urządzenia wykorzystywane do tłoczenia wody surowej, morskiej, pitnej i uzdatnionej, a także wód termalnych i mineralnych, które nie zawierają szkodliwych domieszek.
Pompa głębinowa Grundfos
Sprzęt przeznaczony do zasilania w wodę domów jednorodzinnych, nawadniania, a także tłoczenia wody do zbiorników. Nowoczesne podzespoły elektroniczne zabezpieczają przed suchobiegiem, przegrzaniem czy różnego rodzaju przeciążeniami.
Pompa głębinowa Stairs Pumps
Nowoczesne pompy głębinowe wyposażone w nowoczesne agregaty ze stali nierdzewnej. Wykorzystywane w zaawansowanych technologicznie systemach tłoczenia wód głębinowych, jak również w instalacjach przemysłowych.