Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowo-Usługowe ARPO - J. Jakubowski
ul. Rzemieślnicza 1e
86-300 Grudziądz
Telefon: 564 658 552
Email: biuro@arpo.pl
Strona główna arrow Pompy arrow Pompy obiegowe
Pompy obiegowe do c.o. i c.w.u. - wybierz producenta

Dostępne w tej kategorii pompy obiegowe są maszynami odpowiedzialnymi za wywoływanie przepływu różnego rodzaju cieczy, przede wszystkim wody i roztworów wodnych, w pierwotnych i wtórnych obiegach wodnych, a także w instalacjach chłodzących i grzewczych. Urządzenia, które oferujemy wyróżniają się niezawodnością oraz długą żywotnością.

Dzięki niezwykle elastycznej konstrukcji, mogą stanowić funkcjonalne rozwiązania dla różnych zastosowań. Wyróżniają się również cichą pracą oraz bezpieczeństwem użytkowania. Montuje się je w budynkach mieszkalnych, ale doskonale sprawdzają się także w obiektach przemysłowych. Duża wydajność i szeroki zakres przepływu wody sprawiają, że pompy obiegowe stanowią niezrównane rozwiązanie w każdej sytuacji oraz opłacalną inwestycję na wiele lat. Zapraszamy do składania zamówień.

Grundfos
Innowacyjne pompy obiegowe Grundfos. Proste w obsłudze i niezwykle skuteczne. Ogromna wydajność, żywotność i odporność na ciężkie warunki pracy sprawiają, że z urządzeń tych korzysta dziś coraz większa liczba odbiorców.
LFP Leszno
Profesjonalne urządzenia przeznaczone do tłoczenia cieczy czystych w instalacjach grzewczych i ciepłowniczych, jak również w sieciach przemysłowych, wodociągowych i klimatyzacyjnych. Sprawdzają się przy pompowaniu olejów i alkoholi, jak również nawadnianiu i zwiększaniu ciśnienia.
Hydro-Vacuum
Nowoczesne pompy jednostopniowe, wykorzystywane do montażu w układach wymuszonego obiegu wody. Działają przede wszystkim w instalacjach centralnego ogrzewania i wodnych. Wydajne i wytrzymałe. Będą służyły niezawodnie w każdym obiekcie przez długie lata.
Wilo
Urządzenia przeznaczone do instalacji C.O. oraz wymuszania cyrkulacji ciepłej wody użytkowej. Wydajne i niezawodne. Sprawdzają się doskonale w nawet najbardziej wymagających warunkach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzętu tego producenta.