Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowo-Usługowe ARPO - J. Jakubowski
ul. Rzemieślnicza 1e
86-300 Grudziądz
Telefon: 564 658 552
Email: biuro@arpo.pl
Strona główna arrow Pompy arrow Pompy zatapialne
Pompy zatapialne - wybierz producenta

W tej kategorii znajdują się wysokiej klasy pompy zatapialne do szamba, zalanych piwnic, jak również przydomowych oczyszczalni ścieków. Świetnie sprawdzają się przy tłoczeniu wody czystej, zarówno pitnej, jak i użytkowej, która wykorzystywana jest w gospodarstwach domowych.

Tego typu urządzenia instalowane są w miejscach, gdzie lustro wody w ujęciu nie pozwala na wykorzystanie urządzeń zasysających, a jednocześnie jej głębokość nie pozwala wykorzystać urządzeń głębinowych. Pompy zatapialne wykorzystuje się więc w systemach zaopatrzenia w wodę, automatach wodociągowych i instalacjach nawadniających, jak również w różnego rodzaju systemach myjących i układach odwadniających. Stosowane są również przy zagospodarowywaniu wody deszczowej. Zachęcamy do zapoznania się z produktami najlepszych marek, które są gwarancją niezawodności na długie lata.

Grundfos
Wysokiej klasy pompy Grundfos typu S, S1, SEV, SEG i SL. Wszechstronne możliwości zastosowania, wysokiej jakości materiały wykorzystane w produkcji. Łatwe w transporcie oraz montażu. Niezawodne i odporne na trudne warunki atmosferyczne.
Meprozet Brzeg
Wysokiej klasy zatapialne pompy do ścieków firmy Meprozet Brzeg typu N i PZM. Doskonale sprawdzają się zarówno z czystą, jak i z zanieczyszczoną wodą, a także z gnojowicą, szlamem czy deszczówką.
Hydro - Vacuum
Polska firma z siedzibą w Grudziądzu, należąca do największych fabryk pomp i systemów pompowych w kraju. Wieloletnie, ponad 150-letnie doświadczenie sprawia, że urządzenia tego producenta są w stanie spełnić nawet najsurowsze wymogi.
Ebara
Profesjonalne urządzenia marki Ebara. Wykonane z solidnej stali nierdzewnej, szczelne i funkcjonalne. Ogromna wydajność i żywotność to cechy, które sprawiają, że opróżnianie z wody różnego rodzaju zbiorników czy pomieszczeń można przeprowadzić wyjątkowo sprawnie.
LFP Leszno
Uniwersalne urządzenia LFP Leszno do tłoczenia cieczy zanieczyszczonych ciałami stałymi i włóknistymi. Świetnie sprawdzające się przy dużych zagęszczeniach ścieków, gnojówki czy zanieczyszczeń zwierzęcych.
Omnigena
Markowe urządzenia do wypompowania wody z zalanych pomieszczeń, jak również do pompowania ścieków i innych zanieczyszczeń. Wykonane z najwyższej klasy materiałów, odporne na uszkodzenia i działające niezawodnie przez długie lata.
Pentair Water
Urządzenia działające mobilnie, jak również stacjonarnie. Innowacyjne rozwiązania dla najbardziej wymagających Klientów. Pełen profesjonalizm w tłoczeniu wody czystej i zanieczyszczonej. Zachęcamy do wyboru tej oferty.